Андрій Ярмоленко: «Про недооцінку «Ріу Аве» не може бути й мови»

Динамо Київ 26 Листопада, 14:59
Віце-капітан київського «Динамо» Андрій Ярмоленко відповів на питання журналістів на прес-конференції напередодні матчу Ліги Європи з «Ріу Аве».

Віце-капітан київського «Динамо» Андрій Ярмоленко відповів на питання журналістів на прес-конференції напередодні матчу Ліги Європи з «Ріу Аве».

- Андрію, «Динамо» вже завтра може завчасно оформити вихід із групи. Чи думаєте ви про це?

- Звісно, ми знаємо турнірне становище та про те, що достроково вийдемо з групи, якщо виграємо завтра. На кожний матч ми виходимо з бажанням перемагати і, не буду лукавити, хочемо виграти та оформити вихід із групи завтра.

- У попередньому матчі з «Ріу Аве» у вас був неприємний інцидент із Ренаном Брессаном. Чи залишилася образа на суперника?

- Ні, особисто я ні на кого не ображаюся, це його справи, якщо Брессан завівся невідомо чому. Моя справа – грати на команду, щоб моя команда перемагала, та не вестися на провокації. А він може казати що завгодно.

- Враховуючи результат першого матчу з «Ріу Аве» (0:3), чи не буде недооцінки суперника з боку «Динамо»? Адже останнім часом саме недооцінка підводить вашу команду.

- Ви самі сказали, що якщо ми не можемо виграти, то говоримо, що недооцінили суперника. А ми хочемо перемогти завтра, тому ні про яку недооцінку не може йти мови. Ми дивилися матчі «Ріу Аве», і знаємо, що це – кваліфікована команда, що вона довела і в першій грі з нами. Якщо їм дозволити грати та використовувати сильні сторони, то в нас можуть бути неприємності.