Сергій Ребров: «Завтра буде одна з найважливіших ігор у цьому сезоні»

Динамо Київ 26 Листопада, 15:35
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров провів прес-конференцію напередодні матчу Ліги Європи з «Ріу Аве».

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров провів прес-конференцію напередодні матчу Ліги Європи з «Ріу Аве».

- Сергію Станіславовичу, як команда готувалася до завтрашнього матчу?

- Команда готувалася у звичному режимі. Я впевнений, що всі хлопці горять бажанням завтра вийти та зіграти, тому що Ліга Європи – зовсім інший турнір. Все-таки наприкінці сезону у всіх накопичилася втома. Тому я сподіваюся, що вболівальники завтра заповнять стадіон та підтримають хлопців,

що надасть додаткової впевненості та сил нашим футболістам.

- Наскількі вам додала головного болю діскваліфікація Драговича, та як ви плануєте вийти з цієї ситуації?

- Звичайно, це складна ситуація. Макаренко випав у складний момент, коли його ніким було замінити, зараз - Драгович. Але заміну ми знайдемо. Важливо, щоб хлопці, які вийдуть на ці позиції, відіграли на всі сто відсотків. Особисто я в своїй команді впевнений, і сподіваюся, що у нас знайдеться заміна футболістам, які пропускають завтрашній матч через травму або дискваліфікацію.

- В останньому матчі Мбокані з'явився на полі на заміну. Як ви оцінюєте його стан на сьогоднішній день?

- Мбокані ще не достатньо готовий, тим паче до ігор рівня Ліги Європи. За 10-15 хвилин, на які він вийшов у матчі з запорізьким «Металургом», Мбокані віддав усе, що міг. Але він тренується всього три тижні, а у «Динамо» залишилося чотири найважливіші гри, на які потрібно налаштовуватися і готуватися. Я бачу, що Дьемерсі працює та набирає форму. Повірте, як тільки він буде в своїй оптимальній формі, то вийде на поле і буде грати.

- Поясніть ситуацію з травмою Гармаша. Чи правда, що йому потрібна операція?

- Гармаш пройшов артроскопію, йому трохи почистили меніск і хрящ. Це не найстрашніше, що могло бути. Лікарі кажуть, що на відновлення Денису потрібно 2-2,5 місяця, це мінімальні терміни. Ми всі переживаємо за Дениса і чекаємо його повернення на поле якомога швидше. Гармаш - кваліфікований молодий футболіст, гравець збірної, і я впевнений, що всі йому бажають тільки здоров'я.

- Перший матч з «Ріу Аве» ваша команда закінчила з великим рахунком. Але все ж, у ході аналізу поєдинку ви звертали увагу підопічних на якісь помилки?

- Помилки завжди є. Після того матчу «Ріу Аве» провело вже достатньо ігор, які ми вивчали. Зараз у них випали два основні гравці. А своїм хлопцям ми вказали як на проблеми в обороні, так і на хороші моменти в атаці, які потрібно використовувати. Думаю, ми дали достатньо інформації. Потрібно, щоб хлопці самі розуміли, що завтра буде одна з найважливіших ігор у цьому сезоні - ми можемо достроково вийти з групи. Звичайно, перед «Динамо» стоїть завдання виходу з групи з першого місця, але для хлопців важливо зрозуміти, що вони можуть поставити якийсь підсумок у цьому відборі.

- Київська морозна погода може зіграти на руку «Динамо»?

- Ніхто не може звикнути до спеки і ніхто не може звикнути до холоду. Однаково холодно буде і нам, і «Ріу Аве» - ні наші, ні португальські футболісти не звичні до морозу -8. Холодно буде всім, але я ще раз хочу попросити вболівальників прийти та підтримати «Динамо». Ми всі любимо футбол і нашу команду, і я сподіваюся, що вболівальники заповнять стадіон і допоможуть перетерпіти холод як нашим, так і португальським футболістам.

- Чи відчуваєте ви, що у команди накопичилася втома?

- Упевнений, що всі знайдуть сили на фінішний ривок. Звичайно, втома накопичилася не тільки фізична, а й психологічна. Але я бачу по обличчях хлопців, що вони хочуть грати кожен матч і вигравати. Є конкуренція за місце у складі, і вони доводять це, виходячи на тренування. Упевнений, що команда дотерпить два тижні, що залишилися до перерви, і потім вже почнуть відпочинок. Попереду у нас чотири найважливіші гри, і хлопці це розуміють.