Воротар київского «Динамо» Олександр Рибка поспілкувався з журналістами напередодні матчу Ліги Європи з португальським «Ріу Аве».
- Дивлячись на турнірну таблицю, ми розуміємо, що перемога над «Ріу Аве» гарантує нам вихід із групи. Тому готуємось до цієї гри дуже серйозно. Будемо робити все від нас належне, щоби вже завтра гарантувати собі вихід з групи.
- У «Динамо» вийшла досить непередбачувана група. Це наочно показали поєдинки з «Ольборгом», коли у гостях ви програли, а вдома лише на останніх хвилинах вирвали перемогу.
- Звичайно, кожна гра починається за рахунку 0:0, тому у всіх команд є шанси. Повторюсь, що ми дуже серйозно готуємось до завтрашньої зустрічі, щоб перемогти «Ріу Аве» і піти дали у Лізі Європи.
- Які матчі «Ріу Аве» ви проглядали? Що змінилось у грі португальців?
- Придивились усі матчі «Ріу Аве», які вони провели після нашої очної зустрічі в Лізі Європи. У команді зібрана велика кількість кваліфікованих футболістів, а головним козирем «Ріу Аве» є перехід з оборони в атаку. У підготовці до матчу ми вже акцентували на цьому увагу.
- Яким ви бачите захист «Динамо» у матчі з «Ріу Аве» без Александара Драговича?
- Я думаю, що у «Динамо» всі захисники високого рівня. Сподіваюсь, що завтра ми не відчуємо втрати Алекса.