До тренування тренерський штаб «Динамо» залучив 21-го польового гравця, а також усіх заявлених на ЛЄ голкіперів:
Голкіпери: Шовковський, Рибка, Бущан, Рудько;
Захисники: Сілва, Віда, Бурда, Хачеріді, Драгович, Бетао;
Півзахисники: Мігель, Безус, Сидорчук, Рибалка, Гусєв, Аруна, Буяльський, Калитвинцев, Цуріков, Беланда, Ярмоленко, Ленс;
Нападники: Кравець, Мбокані, Теодорчик.
У відкритій для ЗМІ частині тренування гравці зробили легку пробіжку, а потім почали грати в пас у трьох квадратах по сім гравців, по два з яких намагалися перехопити м’яч. Вправа давно відома та звична, проте Сергій Ребров та Рауль Ріанчо стежили за її виконанням досить уважно, постійно, підбадьорюючи гравців.
Ті ж у свою чергу, тренувалися з посмішками та обличчях та жартами, проте у той самий час із належною завзятістю та старанням.
Кожні п’ять хвилин ця гра переривалася на розминку та розтяжку, яку проводив тренер з фізичної підготовки Віталій Кулиба. Голкіпери тим часом займалися біля одних із воріт під керівництвом Михайла Михайлова.
Ігор Бондаренко