Екс-нападник київського «Динамо» Віктор Леоненко поділився очікуваннями від матчу своєї колишньої команди з португальським «Ріу Аве» у Лізі Європи.
«Сподіваюся, що хоч якось, але «Динамо» виграє. Мене налякав матч киян у Запоріжжі. Це вже не «Динамо» Київ, а «Динамо» Іспанія. Команда намагається грати у той футбол, що «Барселона», забуваючи, що в її складі вдосталь «дерев’яних» футболістів. Через те від оцих тривалих перепасовок жодного ефекту немає. Та ще й з обороною щось треба робити. Елементарних помилок безліч. Вважаю, що втрата Драґовіча через дискваліфікацію – то позитив. Оборонець він далеко не видатний. Щоправда, про зацікавлення ним топ-клубів чуємо ледь не щодня. Складається враження, що сам Александр ці чутки й розпускає. Вважаю, що багато буде залежати від гри Ярмоленка. Андрій у хорошій формі, але йому буде важко, бо Ленс і Беланда наразі не вражають. Суперники це врахують і приділять правому флангові киян особливу увагу.
Стосовно Кравця, то йому треба забивати. Якщо Артем занервував після повернення в обойму Мбокані, то йому взагалі не треба грати у футбол. У будь-якому разі, Кравець посеред динамівських нападників сьогодні виглядає найкраще. Теодорчик був помилкою селекційної служби і це вже очевидно. Велозу ж хоч і забив у Запоріжжі, але своєю грою не вразив. Міґел грає на чистих м’ячах, а на такій позиції потрібна «собака».Тому вважаю, що проти «Ріу Аве» має вийти Сидорчук. З ним теж не все так гладко. Сергій жовті картки не отримує – він їх хапає. Через те тренери мусять Сидорчука притримувати. Іншими словами, проблем у грі «Динамо» безліч. Додайте сюди, що «Ріу Аве» - команда сама по собі непогана, що тиснутиме потреба перемагати. Та й по собі знаю, що за морозної погоди бажання грати іноді пропадає. Але треба сконцентруватися, бо іншого виходу немає», - вважає Леоненко.