Рібері розчарувався в «Золотому м`ячі»

Світовий футбол 27 Листопада, 11:50
Вінгер «Баварії» Франк Рібері вважає, що найпрестижніша індивідуальна нагорода у футболі вручається несправедливо.

Вінгер «Баварії» Франк Рібері вважає, що найпрестижніша індивідуальна нагорода у футболі вручається несправедливо.

Торік Франк претендував на «Золотий м'яч», але залишився позаду Ліонеля Мессі і Кріштіану Роналду.

«Я багато чого дізнався про «Золотий м'яч» на церемонії його вручення, - заявив Рібері в інтерв'ю Sport Bild. - Коли я приїхав туди, я відразу сказав дружині: «Дивися, як я програю».

«Я побачив, як Зепп Блаттер обіймався з Кріштіану Роналду, який притягнув з собою всю свою сім'ю».

«Я не дурень. Зрозуміло, що він повинен був виграти нагороду, інакше він би не взяв із собою всю сім'ю. Цього року буде те ж саме», - цитує француза Football.ua.