Півзахисник донецького «Шахтаря» Алекс Тейшейра вважає, що «гірняки» ще матимуть шанс поборотися за чемпіонство у цьому сезоні.
«Шахтар» п'ять років поспіль бере чемпіонство. Наші конкуренти надзвичайно злі на нас. Буде непросто домогтися успіху в шостий раз, оскільки зараз ми відстаємо і від «Дніпра», і від «Динамо». Але це ще не кінець. Попереду друга половина чемпіонату», -
заявив Тейшейра в інтерв'ю журналу «Футбол».
«Хто небезпечніше: «Дніпро» або «Динамо»? «Дніпро». Як команда вони більш згуртовані та організовані».