Матчі 5 туру групового етапу ЛЄ у групі «J» відіграно.
На щастя, «Динамо» вже забезпечило собі вихід у плей-офф. Після перемоги над «Стяуа», шанси на вихід має й «Ольборг».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Матчі 5 туру групового етапу ЛЄ у групі «J» відіграно.
На щастя, «Динамо» вже забезпечило собі вихід у плей-офф. Після перемоги над «Стяуа», шанси на вихід має й «Ольборг».