Сергій Ребров: «Тепер наше завдання - вийти у плей-оф із першого місця»

Динамо Київ 27 Листопада, 21:05
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров провів прес-конференцію після перемоги над «Ріу Аве» у матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи.

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров провів прес-конференцію після перемоги над «Ріу Аве» у матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи.

- Ця перемога дуже важлива для нас, особливо в психологічному плані. Незважаючи на втому, хлопці змогли зібратися, показали гідну гру і по праву виграли цей матч.

- Заміна Кравця на Мбокані була плановою або вимушеною через те, що в Артема не пішла гра?

- Не бачу ніякої різниці між плановою і вимушеною замінами. Коли Кравець забивав, ніхто претензій до нього не пред'являв. Сьогодні у нього були хороші моменти, він потрібен команді, бореться в кожному епізоді. За рахунок його активності ми часто відбираємо м'ячі на чужій половині поля. Коли він ще й забиває - взагалі супер. Такий форвард, як Мбокані, який може зачепитися за м'яч, теж нам потрібен. Гольові шанси були і в нього.

- Тренер «Ріу Аве» Педру Мартінш сказав, що «Динамо» може претендувати на перемогу в Лізі Європи. Як ви можете це прокоментувати?

- Ми знаходимося тільки на початку шляху - це розуміють і футболісти, і тренери. «Динамо» грає від гри до гри. Зараз ми виконали завдання пройти в наступний етап, тепер нам потрібно виконати завдання пройти в плей-оф з першого місця. І, звичайно, ми не повинні забувати про чемпіонат України.

- Як ви можете прокоментувати те, що португалець Мігел Велозу сьогодні відзначився голом? (Запитання від португальських журналістів)

- Мігел - дуже корисний гравець. У команді є хороша конкуренція. Виходячи на заміну, Велозу віддає всі сили і допомагає команді. Це він довів і сьогодні. Я радий, що він зараз професійно ставиться до своїх функцій в команді.

- Тренер «Ріу Аве» поскаржився на те, що його команді в неділю потрібно грати важливий матч в чемпіонаті Португалії. В аналогічній ситуації опинилося і «Динамо» перед грою з «Ворсклою». Наскільки відсутність зайвого дня відпочинку впливає на підготовку?

- Звичайно, ми не відмовилися б від ще одного дня підготовки. На жаль, «Ворскла» не пішла нам назустріч і не погодилася перенести матч. Сподіваюся, що це зробить хлопців тільки більш сильними та злими. Ми розуміємо, що в нинішньому чемпіонаті все залежить тільки від нас і від нашої підготовки, незважаючи на те, що ми отримали на п'ять днів менше на відновлення. Всі хлопці розуміють, наскільки важливий поєдинок проти «Ворскли».

- Андрій Ярмоленко в мікс-зоні відмовився давати коментар, пославшись на нежить і кашель. Він вийшов на матч хворим?

- У нього був нежить і проблеми з горлом ще перед нашою останньою грою в Запоріжжі. Але він відіграв 90 хвилин і був дуже корисний, як і сьогодні. За 10 хвилин до кінця матчу я запитав у Андрія, чи може він продовжувати, і він погодився. Вдячний йому за гру і впевнений, що до наступного матчу він буде готовий.

- Як ваша команда налаштовується на наступний матч Ліги Європи зі «Стяуа»?

- Я вже говорив на вчорашній прес-конференції, що для нас дуже важливо посісти перше місце в групі. Так, ми зробили велику справу - вже пройшли далі. Але дуже важливо налаштуватися на гру зі «Стяуа» і вийти з групи з першої позиції.