Сергій Рибалка: «Звемо Шовковського «Дядя Саша». ВІДЕО

Динамо Київ 27 Листопада, 21:06
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка поділився враженнями від сьогоднішньої гри з «Ріу Аве».

- Всі дуже щасливі, бо перемогли, задоволені. Виконали завдання, вийшли з групи, але завдання в нас, вийти з першого місця, так що важливо не програти в Румунії. Будемо намагатися зіграти на перемогу, але нас і нічия влаштує. В нас зараз дуже важливі дві гри в чемпіонаті, вже треба перемикатись. Будемо вже на «Ворсклу» налаштовуватись.

- Перші 15-ть хвилин, ви думали, що другий склад «Ріу Аве» може такі проблеми створити?

- Вони перші 15-ть хвилин давили нас, в нас трохи сумбуру було, але потім ми знайшли свою гру, почали контролювати м’яч та пресингувати суперника. У другому таймі вони взагалі не створили нам особливих проблем.

По перерві нам сказали, що треба пресингувати і моменти будуть, ми їх реалізуємо і стане легше грати. Так і вийшло, забив Ленс і стало трохи спокійніше грати

- Як Вам сьогоднішній холод?

- Порівняно із Запоріжжям, зараз було нормально, можна сказати, було приємно грати.

- Ви здивувались, що стільки вболівальників прийшло в таку погоду?

- Авжеж. Дякую вболівальникам, що прийшли та підтримала. Це остання єврокубкова гра у цьому році. Дякую їм, за те що прийшли підтримати.

- Знаєте, що Шовковський за кількістю матчів перегнав Блохіна?

- Він всі рекорди б’є абсолютно (посміхається). Вітаємо його завжди. Ми його звемо «Дядя Саша». Всі рекорди завжди б’є і так само продовжує стояти на нуль. Велика людина, лідер команди, йому тільки вдачі. Головне – здоров’я йому, щоб не було травм і надалі все так тривало. Щоб був лідером команди, на скільки дозволить здоров’я

- Ви колись думали, що будете з ним в одній команді грати?

- Не думав, але сподівався, хотілося в «Динамо» грати.