Драгович опублікував фото команди у соціальній мережі «Фейсбук» та підписав:
«Добре зроблено, хлопці. Ласкаво просимо до наступного раунду».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Драгович опублікував фото команди у соціальній мережі «Фейсбук» та підписав:
«Добре зроблено, хлопці. Ласкаво просимо до наступного раунду».