Укра: «Динамо» - один з кандидатів на перемогу в цьому турнірі»

Динамо Київ 28 Листопада, 03:02
Нападник португальського «Ріу Аве» - Укра, поділився своїми враження після поразки від «Динамо» з рахунком 2:0 та розповів про дебютний досвід для його команди в Лізі Європи.

Нападник португальського «Ріу Аве» - Укра поділився своїми враження після поразки від «Динамо» з рахунком 2:0 та розповів про дебютний досвід для його команди в Лізі Європи.

- Яка у вас була мотивація на цю гру, адже ви виходили знаючи, що вже втратили всі шанси на продовження виступів у Лізі Європи?

- Наша мотивація була грати за нашу гордість, за емблему та ім’я на футболці. Також, грати в хороший футбол, адже це наше життя, та показати, що ми можемо грати на високому рівні просто команди топ-класу. Ми втратили всі шанси на прохід далі і це говорить про те, що ми маємо грати ще краще та краще готуватися до наших наступних ігор.

- Перші 15 хвилин ви добре трималися та показували хороший футбол, чому не вдалося й далі продовжувати на тому ж рівні?

- В першій грі було так само і в інших матчах також. Ми почали добре, створювали моменти, але не змогли забити. Це відбулося багато разів в цьому сезоні. Сьогодні було дуже важко грати, «Динамо» - велика та найсильніша команда в нашій групі і один з кандидатів на перемогу в цьому турнірі. В другій половині, ми також створювали нагоди, на мою думку, ми можемо пишатися своєю роботою та грою на футбольному полі.

- Обидві гри були не в найкращих погодних умовах, в першій грі був дощ, сьогодні – мороз. Чи було для вас проблемою грати в таку морозну погоду?

- Не складніше ніж в першій грі в Португалії, адже там був дуже сильний вітер. Дуже складно грати при сильному вітрі. Сьогодні було достатньо прохолодно, але в цьому нічого страшного. Незважаючи на те, які погодні умови, будь-то вітер чи мороз – ми маємо грати в футбол та показувати свою гру.

- Результат для вашої команди є невтішним, але чи був корисним досвід участі в змаганнях такого рівня?

- Це був фантастичний досвід, адже це наш дебют в Лізі Європи. Для нас все було в новинку, отриманий досвід був дуже корисним і нам би хотілося повернутися сюди знову. Ми будемо робити все від нас залежне аби так і сталося, щоб рости далі та, щоб наше місто та клуб могли пишатися нами.

- З приводу твого прізвиська – Укра, твої товариші по команді не жартували, що ти повернувся на рідну землю чи щось в такому руслі?

- Це дуже кумедна ситуація. Це жартівливе прізвисько, яке дали мені товариші по команді. Я й гадки не мав, що колись опинюсь в Україні і що всі будуть запитувати про його походження та приділяти мені стільки уваги. Навіть у Португалії, на початку, люди вважали, що я українець, через моє прізвисько. Мені це дуже до вподоби.