«Сьогодні був не зовсім легкий матч, в якому простежувалась командна гра київського «Динамо». Не якісь індивідуальні якості – хоча були й присутні такі моменти, але кияни були, перш за все, командою на полі і за рахунок цього досягли результату. Командна гра сьогодні була на висоті.
Ленс вирішив взяти на себе гру і забив дуже важливий м’яч, котрий поклав початок виходу команди з групи.
Радує те, що в другому голі чотири гравців «Динамо» вибігали в атаку і могли замикати шикарну передачу від Ярмоленка, навіть якби вона пройшла повз Велозу. Все було походу, по-футбольному, приємно дивитись.
Мабуть, Ребров дав Ленсові більше простору попереду, а Ямоленка відтягнув працювати на команду. Сьогодні Ярмоленко зробив більше для команди, ніж для себе.
Кравець дуже бажав забити, але сьогодні в нього «м’яч не йшов».
Вітаємо Шовковського з 582-им матчем. Це дійсно дата.
Голкіпер «Ріу Аве» Едерсон відстояв дуже хороший матч, незважаючи на два пропущені м’ячі».