Віда не зіграє зі «Стяуа»

Динамо Київ 28 Листопада, 09:13
Хорватський захисник київського «Динамо» Домагой Віда не зможе допомогти «біло-синім» в останньому матчі груповго етапу Ліги Європи проти румунського «Стяуа».

Жовта картка в матчі проти «Ріу Аве» стала для хорвата третьою в поточному сезоні Ліги Європи, що не дозволяє Віді зіграти проти румунських «армійців».

Попередження «згорить» у Домагоя вже у раунді плей-офф ЛЄ.