Безуса не влаштовує відсутність ігрової практики

Динамо Київ 28 Листопада, 10:06
Атакуючий півзахисник київського «Динамо» Роман Безус незадоволений відсутністю ігрової практики в основному складі команди.

Атакуючий півзахисник київського «Динамо» Роман Безус незадоволений відсутністю ігрової практики в основному складі команди.

На динамівців чекає поєдинок проти колишньої команди Романа - полтавської «Ворскли», і в цьому матчі Безус сподівається вийти на поле: «Справа не в тому, що поєдинок проти «Ворскли», - мені взагалі хочеться грати якомога частіше. Але останнім часом я не отримую достатньо часу на полі».

При цьому в збірну Романа викликали, а проти Литви він вийшов у стартовому складі вперше за довгий час.

«Потрібно покопатися в архівах, щоб подивитися, коли я востаннє виходив в основі. А тут отримав задоволення від футболу, шкода тільки, що ми не змогли перемогти», -

наводить слова півзахисника з інтерв'ю газеті «Команда» Football.ua.

Що ж стосується ситуації, за якої Безус не виходить на поле з перших хвилин, то коментар гравця був дуже лаконічним: «Не влаштовує».