Тренер «Стяуа» налаштовується на перемогу над «Динамо»

Динамо Київ 28 Листопада, 11:05
Наставник бухарестського «Стяуа» Константін Гилке після поразки від «Ольборга» (1:0) заявив, що в заключному матчі групового раунду Ліги Європи із київським «Динамо» розраховує на перемогу.

Наставник бухарестського «Стяуа» Константін Гилке після поразки від «Ольборга» (1:0) заявив, що в заключному матчі групового раунду Ліги Європи із київським «Динамо» розраховує на перемогу.

«Я думаю, що ми добре провели поединок, інші команди нашої групи не домінували стільки в матчах в Ольборзі, як ми. «Ольборг» створив лише один момент у першому таймі та ще один після забитого м᾿яча. На жаль, наша команда не змогла реалізувати свої шанси, хоча мала їх кілька. Але «Стяуа» зробить усе можливе, щоб пройти у наступний раунд Ліги Європи.

Як і раніше, ми впевнені у своїх силах і в тому, що зможемо перемогти київське «Динамо» у останньому матчі групового етапу. Також можу гарантувати, що для «Ольборга» матч із «Ріу Аве» не стане легкою прогулянкою»,

- цитує тренера «Стяуа» офіційний сайт УЄФА.