Перед початком матчу Ліги Європи між «Динамо» та «Ріу Аве» київські ультрас зустріли футболістів яскравим модульним шоу на трибуні.
Пропонуємо до вашої уваги відео ГО «Друзі Динамо».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Перед початком матчу Ліги Європи між «Динамо» та «Ріу Аве» київські ультрас зустріли футболістів яскравим модульним шоу на трибуні.
Пропонуємо до вашої уваги відео ГО «Друзі Динамо».