Відеотрансляція гри «Ворскла» – «Динамо» в Києві на стадіоні «Динамо»!

Динамо Київ 28 Листопада, 18:19
Повідомляємо, що в неділю, 30 листопада, коли наша команда гратиме на виїзді з полтавською «Ворсклою» у рамках 14-го туру Прем’єр-ліги, ФК «Динамо» (Київ) організує перегляд прямої відеотрансляції поєдинку на великому екрані стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Початок матчу – о 19:30 за київським часом.

Окрім перегляду футбольного матчу, на всіх присутніх чекає цікава розважальна програма, в рамках якої буде розіграно динамівську атрибутику.

Бажаємо приємно провести час на нашій клубній арені!