Ахмед Янузі: «Прикро, що не зможу зіграти проти «Динамо»

Динамо Київ 28 Листопада, 19:17
Албанський нападник полтавської «Ворскли» дав свій коментар напередодні матчу з київським «Динамо».

Албанський нападник полтавської «Ворскли» дав свій коментар напередодні матчу з київським «Динамо».

- Ахмед, навіть якось прикро за тебе стало, що не зміг забити у матчі з «Зорею», сам мабуть теж засмутився?

- Не засмутився, адже моя команда перемогла, а лише злегка розсердився сам на себе. Для нас було дуже важливо виграти будь-якою ціною у одного з головних конкурентів за місце в п'ятірці кращих. Хочу сказати, що наші тренери дали нам багато важливої інформації перед грою. Головне було її засвоїти і застосувати на полі.

- Які фізичні кондиції команди під кінець осінньої частини сезону?

- Ви знаєте, по собі можу сказати, що відчуваю себе добре. Нападник взагалі не повинен розслаблятися, потрібно постійно працювати над собою. Та й усі наші футболісти працюють на тренуваннях в задоволення. Ми не думаємо наразі, що ось-ось він - кінець сезону. Це не піде на користь результату.

- На жаль, гру з «Динамо» пропускаєш через перебір карток, прикро?

- Звичайно, прикро! Йдучи з поля після «Зорі», сказав собі, що обов'язково повинен надолужити згаяне, як тільки випаде така можливість. Вірю в хлопців, і в те, що вони зможуть порадувати грою і результатом наших уболівальників.

Прес-служба ФК «Ворскла»