В своєму «Інстаграмі» Рибалка розмістив фото, на якому зображений вчорашній перформанс від ультрас київського «Динамо» та підписав: «Дякую за підтримку».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
В своєму «Інстаграмі» Рибалка розмістив фото, на якому зображений вчорашній перформанс від ультрас київського «Динамо» та підписав: «Дякую за підтримку».