Сергій Рибалка подякував ультрас за підтримку. ФОТО

Динамо Київ 28 Листопада, 20:02
Півзахисник «Динамо» Сергій Рибалка подякував вболівальникам за красиву підтримку у вчорашньому матчі.

В своєму «Інстаграмі» Рибалка розмістив фото, на якому зображений вчорашній перформанс від ультрас київського «Динамо» та підписав: «Дякую за підтримку».