Колишній динамівець, а нині головний тренер юнацької збірної України U-19 Олександр Головко оцінив гру «Динамо» у матчі проти «Ріу Аве».
«
Дуже активно почав «Ріу Аве». Ребров намагався достукатись до гравців через пресу та телебачення, говорив: «Ми готуємося дуже серйозно». Але дуже активно почали португальці. Відкритий футбол, люди дійсно приїхали грати і це в них виходило. Інша справа, що, якби Кравець одразу забив, на цьому б все і закінчилось. Безперечно, якась заспокоєність в динамівців була до першого голу. Коли Ленс забив, там вже все стало ясно, через досвід футболістів, і тренера, бо у Реброва він високого ґатунку. В першу чергу, динамівці боролися самі з собою», - сказав Головко в програмі «Шлях до Варшави».