Екс-тренер «Стяуа»: «Команда продає цінних гравців, замінити котрих вкрай складно»

Динамо Київ 29 Листопада, 07:29
Колишній тренер чемпіона Румунії ФК «Стяуа», котрий є суперником київського «Динамо» в рамках групового етапу Ліги Європи, прокоментував складну ситуацію, через яку проходить клуб та дав прогноз на європейську весну.

«Роблячи аналіз всього, що відбувається в «Стяуа», потрібно зважати на те, що команда з року в рік, продає цінних гравців, замінити котрих вкрай складно. Часто потужні виконавці вибувають через травми чи з інших вагомих причин.

Повноцінно замінити Кірікеша

(«Тоттенхем, - ред

) і Гардоша

(«Саутгемптон», - ред

) й досі не вдається. Прийшли Шукала, Варела, Папп, Лукін – група потужних футболістів і з часом це принесе хороший результат клубові.

Шанси на європейську весну зменшились. З «Ольборгом» нам не пощастило. Буде складно, якщо ми не пройдемо далі, особливо після пропуску кваліфікації групового етапу Ліги Чемпіонів», -

цитує Лауренціу Регекамфа

Look

TV

Нагадаємо, румуни займають третю позицію в групі після поразки «Ольборгу», котрий має чудові шанси на вихід з групи, в разі перемоги над аутсайдером квартету – португальським «Ріу Аве».