Дружина Кучера: «Сподіваємось, що Саша зіграє ще не один матч на «Донбас Арені». ВІДЕО

Футбол України 29 Листопада, 08:21
Дружина гравця збірної України та донецького «Шахтаря» розповіла про їхній досвід біженців.

Дружина гравця збірної України та донецького «Шахтаря» в програмі «Світське життя» розповіла про їхній досвід біженців.

— Влітку ми поїхали відпочивати і з цим чемоданом ми вже не повернулись в Донецьк. Я досі не вірю, що хтось не хоче жити в Україні. Я не розумію цієї позиції. Це наша держава, якою ми гордимось, за яку грає мій чоловік.

Старший син досі іноді прокидається зранку і говорить: «Мамо, поверни мене в кімнату з моїми іграшками». Я розумію, що він говорить про кімнату в Донецьку і стає боляче. Йому лише чотири роки і я не можу пояснити йому, що там йде війна.

Купувати нове житло? Мабуть, ні. Сподіваємось, що Саша зіграє ще не один матч на «Донбас Арені»,

- говорить Ірина Кучер.

— Телефонуємо, запитуємо – поки наш будинок, ніби, цілий. Купувати нове житло не плануємо. Якраз в Донецьку недавно придбали собі. Сподіваємось на краще»,

- підсумовує Олександр Кучер.