Артем Громов: «Ворскла» вдома може переграти будь-кого»

Динамо Київ 29 Листопада, 08:38
Нападник «Ворскли» Артем Громов, котрий перетнув минулого уїк-енду відмітку 100 матчів у чемпіонаті України, коли «Ворскла» перемогла вдома луганську «Зорю», розповів клубним прес-службам про свій рекорд та матч з «Динамо».

Нападник «Ворскли» Артем Громов

, котрий перетнув минулого уїк-енду

відмітку 100 матчів у чемпіонаті України,

коли «Ворскла» перемогла вдома луганську «Зорю»,

розповів клубним прес-службам про свій рекорд та матч з «Динамо».

«Я не можу сказати, що сота гра, про що я, до речі, не знав, залишила радість від моїх дій на полі. Мені дуже хотілося забити в тій грі. Можливо, таке велике бажання й завадило мені виконати заплановане. Як кажуть у футболі, м’яч просто не ліз у ворота. Саме тому трохи засмучений, та важливо, що партнери по команді змогли здобути разом цю перемогу. Для мене особисто поєдинок залишив певну інформацію для роздумів: є ще над чим працювати, до чого прагнути».

«Спочатку я згадав би той матч, де забив свій перший гол – одеському «Чорноморцю». Я дуже чекав на цей момент, який став відправною точкою. Коли Сергій Свистун тільки прийняв головну команду, ми обіграли київське «Динамо», я забив переможний м’яч, таке не забувається. Те ж саме можу сказати про гру з донецьким «Металургом» цього року, де ми, поступаючись, здійснили в кінці гри неймовірний «камбек», й перемогли 2:1. Там ми на цю перемогу сто відсотків заслуговували більше за нашого суперника. Мені вдалося вперше в кар’єрі зробити «дубль» за головну команду».

«Згоден, що на «Динамо» не доводиться особливо налаштовуватись. Особливо зараз «динамівці» дуже пристойний суперник. Прийшов амбітний тренер, об’єднав їх, вони дійсно заграли по-іншому. А головне – є результат. Та я хочу наголосити на тому, що «Ворскла» вдома може переграти будь-кого. Повірте, це не просто слова. Очікую на підтримку вболівальників, без яких ми просто нікуди, й цікавого сюжету гри з командою Сергія Реброва».