Кандидат на пост головного тренера мінського «Динамо» Юрій Максимов в інтерв’ю ресурсу «Трибуна» розповів про деталі угоди з мінським клубом.
- Коли до вас звернулися з пропозицією очолити «Динамо»?
- Ну, не пам'ятаю, коли ми спілкувалися. Я приїжджав, розмовляли.
- Про що розмовляли?
- Про футбол, про що ж ще, про плани на майбутнє.
- На який термін буде укладено угоду?
- Підпишемо Контракт на рік, більш конкретно поки нічого не можу сказати.
- Чи визначилися Ви з помічниками?
- Так, з усім уже давно визначився. Всі моменти вже обговорені, мені залишилося приїхати і підписати кілька паперів.
- Що пам'ятаєте про «Динамо» 2005 року, в якому ви працювали?
- Давно це було... Тільки добре пам'ятаю. Багато молодих хлопців тоді у команді грали, які зараз виступають на хорошому рівні в Росії.
- Як розлучилися з Чижем в попередній раз?
- Ну, нормально розійшлися :), - сказав Максимов.