Луїс Адріано: «Не хочемо залишатися на третьому місці»
Напередодні матчу із запорізьким «Металургом» форвард «гірників» відповів на запитання клубної прес-служби.
– «Металургу» вдалося двічі забити «Динамо». Це насторожує?
– Вони мають можливість забити ці два м'ячі і нам. Тому потрібно бути дуже обережними і зібраними. Плюс ще й погода... Вона далеко не помічник.
– У ході сезону запорожці залишилися без головного тренера. Як це позначається на команді та чи плюс це для «Шахтаря»?
– Звичайно, на самому «Металурзі» втрата тренера позначилася негативно. А те, що вони гратимуть проти «Шахтаря», говорить про те, що суперник буде надмотивований.
– У попередніх матчах із «Шахтарем» у запорожців завжди була надмотивація?
– Звісно ж! Так було завжди. Усі команди, що грають проти нас, хочуть здобути перемогу. Думаю, в неділю «Металург» викладеться на сто відсотків. Хоча б для того, щоб налякати свого майбутнього суперника. Аби сказати: «Дивіться, ми виграли в «Шахтаря». Тому, повторюся, потрібно бути гранично сконцентрованими.
– Як вважаєш, чому «Шахтарю» завжди складніше з командами, які замикають турнірну таблицю, аніж із рівними суперниками або навіть із клубами, у чомусь переважаючими?
– Вся справа в деталях. Це зовсім різні матчі. Не можна судити за статистикою: з цими виступаємо краще, а з цими – гірше. Взяти хоча б останній поєдинок з «Атлетіком» – зустріч у рамках Ліги чемпіонів. Нам не дуже щастило. Ми могли забивати, та ні – і ми програли.
– Команда дуже потім переживала? Або той факт, що все одно вийшли в плей-оф, згладив негатив від поразки?
– Це були якісь подвійні відчуття. Ми готувалися протягом всього тижня – і програли. Звичайно ж, через це команда засмутилася. Але при цьому ми пройшли далі. Напевно, ця думка все-таки поглинула негатив.
– Якби матч другої пари проходив одночасно з поєдинком «Шахтар» – «Атлетік», психологічно було б краще для команди?
– У принципі, для нас це не є важливо. Коли ми виходили на поле, ми були заряджені на перемогу. Як я й казав, так, ми вийшли в плей-оф, але для нас важливим є конкретний поєдинок, який потрібно було вигравати. А ми, на жаль, цього не зробили. Суперник мав мало моментів, та в них вийшло забити.
– Якої гри чекаєш від «Металурга» в неділю?
– «Шахтарю» шалено потрібні три очки. Ми не хочемо залишатися на третьому місці. До кінця поточного року в нас є ще дві гри чемпіонату, в яких ми маємо піднятися в турнірній таблиці.