- Ми зверталися в «Ворсклу» перенести поєдинок з неділі на понеділок, але отримали відмову. Ніхто не вимагає якихось привілеїв, але потрібно розуміти, що «Динамо» відстоює честь країни на міжнародній арені і є базовим клубом збірної України. І якщо немає, скажімо так, цехової солідарності, про це треба думати Прем'єр-лізі. У ситуації, коли посеред тижня немає ніяких матчів, необхідно дозволити командам, які виступають у єврокубках, проводити поєдинки в понеділок. Такий пункт не завадило б прописати в регламенті, -
наводить думку головного тренера «біло-синіх» Сергія Реброва видання «КОМАНДА»
.