До цього сезону кияни жодного разу не вигравали три поспіль домашні матчі на стадії групового етапу Ліги Європи (з урахуванням і Кубка УЄФА) або Ліги чемпіонів (Кубок чемпіонів) за всю історію існування цих турнірів. А тепер, підопічні Сергія Реброва все ж змогли підкорити цей рекорд завдяки перемогам над «Стяуа» (3:1), «Ольборгом» (2:0) і «Ріу Аве» (2:0),
пише 11na11.
Найближче до рекорду «Динамо» підбиралося в сезонах 91/92 (Кубок чемпіонів), 98/99 (Ліга чемпіонів, другий груповий турнір), 99/00 (Ліга чемпіонів), 02/03 (Ліга чемпіонів), 03/04 (Ліга чемпіонів), 04/05 (Ліга чемпіонів) і 13/14 (Ліга Європи), але тоді киянам вдавалося здобути лише дві перемоги в групі, а третій матч вони або програвали, або грали внічию.