Роман БЕЗУС: «У матчі з «Таврією» мені дещо вдавалося»

Динамо Київ 19 Серпня, 07:37
Півзахисник київського «Динамо» Роман Безус прокоментував перемогу над «Таврією» (2:0) у 6-му турі чемпіонату України.

Півзахисник київського «Динамо» Роман Безус прокоментував перемогу над «Таврією» (2:0) у 6-му турі чемпіонату України.

- Слава Богу, що нам вдалося виграти, а особисто мені – забити. Ми добре грали, постійно атакували, мали багато моментів. Олег Володимирович сказав, що я – молодець.



Він ще говорив, але з мого боку буде негарно, якщо я про це все буду розповідати. Сьогодні мені дещо вдавалося, в деяких моментах метушився. Були й погані, й хороші моменти. Враховуючи, що це моя перша гра у стартовому складі – я задоволений, – заявив Безус.