Наставник «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував поразку від донецького «Олімпіка» із рахунком 2:1.
«Звичайно, ми допустили багато помилок, «Олімпік» ними скористався. Хоча треба сказати, що суперник скористався кількома нашими помилками, яких було дуже багато, і всі вони були дуже схожими.
Ми могли пропустити на початку першого тайму, у другому таймі один гол закинув сам собі воротар, другий - захисник просто подарував м'яч - вихід один на один.
При таких умовах треба було забити 3-4 голи, але ми цього не зробили. Суперник теж помилявся в захисті, але його помилками ми не скористалися.
Причин цього може бути дуже багато. Їх можна ділити на дві групи - глобальні, це на рівні психології. Друга частина цих помилок - це, напевно, клас гравців. Всі помиляються, але таку кількість помилок, що була сьогодні на кожного з наших захисників, це занадто багато. При таких умовах домогтися позитивного результату неможливо.
Гравці, які були на полі, зіграли навіть нижче свого рівня.
Коли ми виграли в «Олімпіка» у першому колі 4:0 я вже тоді проаналізував їхній виступи у Першій лізі і бачив, що ця команда відповідала рівню Прем'єр-ліги. Я тоді сказав Санжару, що поразка не зовсім відповідала рівню гри «Олімпіка», -
сказав Роман Григорчук в ефірі каналу «Футбол2», передає Трибуна