Перед домашньою грою проти «Зорі» гравець «Металіста» Павло Ребенок поділився з прес-службою ПЛ очікуваннями від поєдинку.
«Мабуть, вже всі пересвідчились у можливостях «Зорі», у тому, що команда невипадково показує свій результат. Луганці заслуговують на повагу. А чи рівні сили, чи рівна гра буде, побачимо завтра. Минулого разу ми виграли. Але про це зараз згадувати не варто. Одна зі складових успіху – це швидко забувати про перемоги і невдачі, концентруючись при цьому на наступному матчі».
«І з «Шахтарем», і з «Динамо» ми мали всі шанси брати очки, але мінімально все ж поступались. Ще втратили очки у матчах, де зобов’язані були перемагати – зокрема, у поєдинку з «Олімпіком».