Ультрас «Динамо» знову допомогли українській армії

Динамо Київ 30 Листопада, 15:32
Ультрас київського «Динамо» звітує на своєму пабліку в соціальній мережі «ВКонтакте» про допомогу українським армійцям.

Ультрас київського «Динамо» звітує на своєму пабліку в соціальній мережі «ВКонтакте» про допомогу українським армійцям.

«За ці три тижні, що минули з часу останнього звіту особливих подій в нашій діяльності не відбулось: купували необхідні для наших хлопців речі, відправляли в різні підрозділи ЗСУ та добровольчі батальйони те, що Ви приносили на наш пункт прийому допомоги тощо.



Про все по порядку:

- купували для наших хлопців різне спорядження. На прікріплених фото можете бачити суми, які ми зняли з нашої картки (один чек за 1 листопада, його нам просто принесли пізніше). Немає фото чеку за рюкзак, витратили на нього 485 грн;

- в одному інтернет-магазині замовляли апгрейди для стрілкової зброї, загалом на суму 5575 (1128 + 2687 + 1760 грн). Магазин знаходиться не в Україні, чеків нема. Додаємо скрін одного з рахунків для прикладу. Частину апгрейдів чекаємо, частина вже поїхала в АЗОВ та інші підрозділи, де є наші хлопці;

- придбали трохи ліків для військового госпіталю на прохання людей звідти;

- хлопці з http://vk.com/public75726818 за цей час декілька разів приносили те, що змогли придбати за гроші, виручені на аукціоні за лоти, які їм передають люди з нашої трибуни і не тільки.

Ось звіти:

http://vk.com/public75726818?w=wall-75726818_2171

http://vk.com/public75726818?w=wall-75726818_2594

ВЕЛИКА ПОДЯКА ХЛОПЦЯМ!!!

- людина з нашої трибуни надіслала для прикладу звіт про допомогу ЗСУ, що доводить те, що кожен може приймати участь в цій необхідній справі разом з колегами та друзями (дивіться фото);

- окремо хотілося б подякувати людям з Кривого Рогу, які протягом тижня з однієї адреси відправили нам на картку по 2000 гривень. Якщо Ви це читаєте - ДЯКУЄМО ВАМ!

Писати про всі відправки за цей час в різні підрозділи немає сенсу - вони відбуваються регулярно.

На даний момент головна потреба - гроші. Зараз вирішуємо питання придбання дорогих приладів для АЗОВу і фактично ми витратили вже всі гроші з картки (і навіть на декілька десятків тисяч більше...). Пока не вирішемо це питання писати подробиці і звіт, звичайно, немає сенсу.

Отже, прохання - зверніть особливу увагу на нашу картку ПРИВАТ 6762 4683 1469 2389 (Микульський Андрій). Нам потрібні гроші!



Пункт прийому допомоги силам АТО працює кожен день, якщо там будуть особливі потреби окрім звичних (продукти харчування, теплі, нові речі, засоби гігієни, ліки) - ми відпишемо. Наш онлайн документ оновлюється:http://goo.gl/tkcwOH



НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ БАЙДУЖИМИ!!!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!
».

На рюкзак витратили 485 грн.
Одна з партій апгрейдів для зброї. Загалом витратили 5575 грн. Частину ще чекаємо.
Приклад рахунку в інтернет-магазині, де купували апгрейди для зброї.
Чеки на амуніцію для наших хлопців. Чек за 1 листопада принесли пізніше і тому він доданий тільки в цей звіт, а не в минулий.
Цю допомогу зібрала людина з нашого сектору з друзями і колегами і відправили все ЗСУ в зону АТО.
Ось таку красу (яку зробили діти) разом з допомогою відправили ці небайдужі люди.
Чек на ліки для військового госпіталю.