Конголезький форвард киян на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» ділиться з фанами очікуваннями перед матчем з «Ворсклою».
«Сьогодні матч «Ворскла» — «Динамо». Чорна перлина поврнулась!»,
- пише Дьємерсі.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Конголезький форвард киян на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» ділиться з фанами очікуваннями перед матчем з «Ворсклою».
«Сьогодні матч «Ворскла» — «Динамо». Чорна перлина поврнулась!»,
- пише Дьємерсі.