Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував перемогу над «Ворсклою» у Полтаві (0:3) у матчі 14-го туру чемпіонату України.
- Головне, що хлопці дотерпелі, за що їм величезне спасибі. Гра була дуже важкою через поле, на якому було легше оборонятися, що і показала полтавська команда. Я радий, що ми забили свої м'ячі у другому таймі, але гра була дуже важкою. Хлопці заслужили цю перемогу своїм бажанням і прагненням.
- Через погодні умови у «Динамо» були проблеми з дорогою до Полтави. Як ви добиралися?
- Відразу перед виїздом ми дізналися, що Полтава не приймає літаки, тому прийняли рішення летіти до Харкова. Вчора ще на дорозі був інцидент, і ми довго добиралися до готелю. Приїхали тільки о першій ночі - звичайно, це теж наклало відбиток. Краще б ми з вами спілкувалися в понеділок, ніж у неділю. Але що нас не вбиває, те робить сильнішими. Вдячний хлопцям за те, що вони, незважаючи ні на що, відіграли цей надважливий матч і взяли три очки.
- А що за інцидент був на дорозі?
- Була велика аварія. Ми стояли 20-30 хвилин, крім того, що добиралися 2,5 години з аеропорту.
- Чому «Ворскла» відмовила в перенесенні матчу на понеділок?
- У «Ворсклі» відповіли, що подумають, а наступного ранку прийшла відповідь з ПФЛ про те, що гра буде в неділю. Ніхто нічого не пояснив, та й що тут можна пояснювати, якщо у суперника - вісім днів відпочинку, а у нас - два? Напевно, ми ще не скоро повернемося до нормальних людських стосунків. Звичайно, три очки були важливі і для нас, і для «Ворскли». Але я вважаю, що команди, які грають в єврокубках, повинні мати додатковий день відпочинку, особливо в кінці сезону, коли накопичується фізична і психологічна втома.
- Тим не менш, сьогодні ваша команда виглядала добре підготовленою фізично і продемонструвала високу інтенсивність футболу. Як вам вдалося цього досягти?
- Ніякого секрету немає. Самі хлопці відчули, що у нас є шанс чогось досягти в чемпіонаті, і вони розуміють, що кожні три очки в будь-якому матчі важливі для нас. Зараз у нас дійсно є команда, і останні ігри це доводять.
- Ви задоволені сьогоднішньою грою Мбокані?
- Головне, що Мбокані забиває, адже це для нападника найважливіше. Я не вважаю, що Мбокані, Кравець або Теодорчик сильніше. Грає той, хто на даний момент краще. Якщо забиває Артем - буде грати Артем. Вийшов і забив Мбокані - будемо вирішувати по Мбокані. Для нападника важливо забивати, виконувати величезний обсяг роботи і допомагати команді в обороні.