Віктор Вацко: «Мбокані зіграв як центрфорвард, якого дуже не вистачало «Динамо» останнім часом»

Динамо Київ 30 Листопада, 20:18
Відомий коментатор Віктор Вацко проаналізував матч 14-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо» (0:3).

Відомий коментатор Віктор Вацко коротко проаналізував матч 14-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо» (0:3).

«Гол Андрія Ярмоленка на початку другого тайму, який став для нього восьмим у чемпіонаті, заспокоїв «Динамо» і команда дуже швидко забила ще двічі.

Мбокані забив свої м’ячі як типовий центрфорвард, якого дуже не вистачало киянам останнім часом, у тому числі як партнера Артема Кравця на вістрі атаки», -

сказав Вацко в ефірі програми «Великий футбол».