Мбокані дякує Богові за свій дубль

Динамо Київ 30 Листопада, 20:30
Вже традиційно після матчу динамівська чорна перлина Дьємерсі Мбокані ділиться своїм настроєм із вболівальниками.

«Дякую Богу за 3-0 та мій дубль. Коли все нормально, робота винагороджує», -

написав Мбокані на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».