- Важко щось говорити, програвши гру 3:0. Настрій, чесно скажу, не дуже. Ми сьогодні програли заслужено. «Ворскла» зіграла некращу гру. У першому таймі ми грали більш дисципліновано, не дали створити моментів київському «Динамо». У другому таймі, пропустивши гол ми «розклеїлися». Для того, щоби забивати, потрібно створювати моменти. Сьогодні у цьому плані нам похвастатися нема чим. Я поздоровляю «Динамо» із заслуженою перемогою. Я прошу пробачення у вболівальників, ми не справдили усіх їхніх очікувань, можливо. Але ж це київське «Динамо».
- Мало дальніх ударів…
- Я розумію ваші претензії, але ж одна справа пред’являти їх спостерігаючи, це одна справа. Але нам потрібно працювати далі з хлопцями. Якщо ж щось погано, я ж не кажу, що це добре. Ми сьогодні зіграли погано, вибачте.