Бетао: «Слава Україні!»

Динамо Київ 30 Листопада, 21:45
Бразильський захисник Бетао, який зараз претендує на місце в київському «Динамо», привітав динамівців з перемогою.

«З перемогою «Динамо». Слава Україні!», -

написав Бетао українською мовою у своєму «Твіттері».