Олег Венглинський: «Мбокані мав два моменти і з них два голи – це найвища майстерність»

Динамо Київ 30 Листопада, 23:26
Екс-динамівець та експерт програми «Профутбол» Олег Венглинський прокоментував матч 14 туру Прем’єр-ліги «Ворскла» - «Динамо».

«90 хвилин відбиватися не можливо, грали до помилки. Полтавці майже не шукали свій шанс попереду.

Мбокані вийшов у стартовому складі, була ротація складу, трохи освіжили передню ланку. Зрозуміло, що таке навантаження випало, не можуть же вони одним складом грати.

Хотілося б відмітити Мбокані, в нього було два моменти і з них два голи. Це найвища майстерність. Але Кравцю треба виходити та забивати голи. А там вже тренер вирішуватиме, кого ставити. Це для нього приємний головний біль, обирати, хто з двох вийде у стартовому складі»,

- підкреслив Венглинський.