«Ольборг» вдома поступився «Копенгагену»

Світовий футбол 1 Грудня, 08:01
Один з суперників київського «Динамо» в Лізі Європи «Ольборг» у черговому турі датської Суперліги вдома в присутності 7,437 глядачів поступився «Копенгагену» - 0:1.

Єдиний гол, що вирішив долю поєдинку на користь гостей забив на 15-й хвилині Корнеліус.

Після 16-ти турів набравши 21 очко підопічні Кента Нільсена займають у своїй першості 6-е місце.