Красніков відверто розповів про ситуацію в «Металісті»

Футбол України 1 Грудня, 08:46
Колишній спортивний директор «Металіста» Євген Красніков в ефірі програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» розповів про свої стосунки з Сергієм Курченко і прокоментував інформацію про те, що команді і працівникам клубу заборонено спілкуватися з ним.

Колишній спортивний директор «Металіста» Євген Красніков в ефірі програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» розповів про свої стосунки з Сергієм Курченко і прокоментував інформацію про те, що команді і працівникам клубу заборонено спілкуватися з ним.

- Так, це так. Це не фальшивка, як заявили в клубі. Коли я дізнався, був дуже здивований. Я не можу допомогти «Металісту» офіційно, але консультативну допомогу надавав. А так я ще з того сезону не працюю в клубі офіційно. Чому саме зараз «виплив» цей папір - не зрозумію. Я, чесно кажучи, шокований. Спочатку було смішно, потім вже не дуже, тому що будуть звільняти людей. Там був список з десяти осіб, яких повинні відразу звільнити, ще один список складається з 20-ти людей. Їм було запропоновано написати папір, в якому вони зобов'язуються не спілкуватися з Красніковим. Тих, хто відмовився писати розписки, я попросив не спілкуватися зі мною, бо зараз важкий час, важко знайти роботу. У цьому списку заслужені люди, ті, хто завойовував бронзу і срібло. Було б прикро, якщо б вони через мене позбулися роботи.



- Кому належить авторство цієї ідеї?



- Я не знаю, запитайте у Карпенко і Нотченко. Ініціатор, звісно, Курченко. Але хто складав ці списки? Там є дитячі тренери, яких Курченко точно не знає.



- З чим це пов'язано?



- Не знаю, може, клуб намагається вибудувати нову структуру. В цьому році було 10 років, як я працюю в «Металісті». Я всіх знаю - від дитячих тренерів до головного. Це люди, яких я рекомендував. Може, хочуть вибудувати нову структуру.



- У вас є конфлікт з Курченко?



- У нас немає конфлікту, але непорозуміння було з першої зустрічі. Коли в клубі працював Пивоваров, ми через нього питання вирішували. Якась неприязнь є. Але це йому треба задати питання. Найстрашніше, що матч з «Зорею» сьогодні відвідало всього 2800 глядачів, адже ще рік тому на цей матч прийшло 31 000 чоловік. Головне - утримати футбол у Харкові на рівні, і щоб люди залишилися працювати.



- Це питання грошей?



- Ні, це особиста неприязнь. Фінанси - це особисті питання, ми їх владнаємо. Найбільша складність - люди можуть залишитися без роботи. Добре, що ваші експерти допомогли критикою Рахаєву і Жажі. Бразилець дивиться кожну вашу передачу і намагається виправлятися. Я знаю, що існує певна фінансова заборгованість. Були обіцяні преміальні за третє місце, але в усній формі. Вони не виплачені. Контракти Папи Гуйє і Клейтона Шав'єра допускаютьпідйомні. Ці суми теж не виплачені.



- Що означають слова Селюка, який заявив, що скоро всі футболісти «Металіста» можуть стати вільними агентами?



- Просто так він говорити не буде, але про це я чую вперше. Знаю, що у Едмара закінчується контракт: його запрошують інші клуби, а «Металіст» нову угоду не пропонує. Хотілося б, щоб лідери залишилися, і команда боролася за єврокубки.



- Курченко оголосив, що в клубі першого листопада має з'явитися новий спортивний директор топ-рівня. Вам про це щось відомо?



- Я з кінця березня не маю права працювати в клубі. Коментувати слова Курченко некоректно з мого боку. Наскільки я знаю, такого спортдира немає і не передбачається. Мені хотілося б, щоб він з'явився, а наше діло, яке ми починали ще з Ярославським і Маркевичем, тривало.