Пеле грав з однією ниркою

Світовий футбол 1 Грудня, 11:00
Стало відомо, що «Король футболу» протягом кількох десятиліть жив з однією ниркою, другу Пеле видалили у 70-х роках, коли він іще грав у футбол.

Стало відомо, що «Король футболу» протягом кількох десятиліть жив з однією ниркою, другу Пеле видалили у 70-х роках, коли він іще грав у футбол.

Це підтвердив радник легендарного футболіста Жозе Форнус Родрігес: «Його організм давно звик, і ніяких проблем в цьому немає». Хірургічне втручання знадобилося через ускладнення, що виникли після перелому ребра.

Наразі лікарі стверджують, що нинішні проблеми зі здоров'ям знаменитого футболіста, який проходить курс лікування через інфекцію сечовивідних шляхів, безпосередньо не пов'язані з відсутністю у нього однієї нирки.