Через українські снігопади делегації київського «Динамо» довелося повертатися із Полтави після матчу з «Ворсклою» на автобусі. Але гарного настрою гравців після перемоги це зовсім не зіпсувало, що підтвердила світлина, яку захисник киян Александар Драгович виклав у соціальній мережі.
«Знімок з нашої подорожі», - так підписав австрієць спільне фото з Мігелом Велозу.