Павлов: «Не потиснув руку Кварцяному, бо він - боягуз»

Футбол України 1 Грудня, 14:10
Тренер «Іллічівця» Микола Павлов не потиснув руку тренеру «Волині» Віталію Кварцяному, бо той відмовився їхати у Маріуполь.

Тренер «Іллічівця» Микола Павлов не потиснув руку наставнику «Волині» Віталію Кварцяному, бо той відмовився їхати у Маріуполь.

«Хотів би сказати кілька слів про початок цього чемпіонату. Ось зараз «Чорноморець» і «Металіст» перенесли гру, а Керницький (генеральний директор «Чорноморця» - прим. Football.ua) звинувачує у всьому міліцію, нібито вона не могла забезпечити порядок. Хочу нагадати Керницькому, що в Маріуполі на початку чемпіонату було дуже-дуже спокійно: у нас були всі довідки, гарантії від губернатора, від міліції, від усіх органів, які гарантували безпеку проведення матчу в Маріуполі.

До цього Кварцяний влаштував паніку, не погодившись їхати до Маріуполя. Злякався. Сьогодні я не потиснув йому руку, знаєте чому? Тому що вважаю, що він боягуз! У тому, що два стартові матчі ми не зіграли вдома, винні панове Керницький і Кварцяний. Якби наша команда провела перші два матчі вдома, то від нас би ніхто не пішов, і ми не страждали б як страждаємо зараз і протягом усього цього чемпіонату», -

заявив Павлов під час прес-конференції після вчорашнього матчу «Іллічівець» - «Волинь».