Богдан Бутко: «Сидіти на заміні в «Шахтарі» - не варіант»

Футбол України 1 Грудня, 16:30
Захисник «Іллічівця» Богдан Бутко розповів про плани на майбутнє.

Захисник маріупольського «Іллічівця» Богдан Бутко розповів football.ua про плани на майбутнє.

- У Вас, Кулача і Тотовицького закінчується контракт взимку. Які побажання?



- В Маріуполі ситуація дійсно важка. Все, що відбувається, на голову тисне пристойно. Звичайно, при таких розкладах, напевно, є сенс думати про те, щоб змінювати обстановку. У будь-якому разі, мій контракт з «Шахтарем» буде дійсний ще півтора роки - так що, від цього будемо відштовхуватися.



- Влітку «Шахтар» віддав Василя Кобіна в оренду - місце дублера Срни виявилося вакантним. Було б цікаво?



- Бути дублером - цікавого мало. Я вважаю, що зараз повертатися в «Шахтар», щоб сидіти на заміні, - не варіант.



- Зате спокійніше: немає проблем з фінансами, немає напруги з приводу обстановки в місті.



- Спокійніше - це так. В цьому плані - так, краще. Також корисні навіть тренування з «Шахтарем», але все одно це не те. Хочеться грати - тільки так вдасться вийти на хороший рівень.



- Що може змусити Вас продовжити оренду з «Іллічівцем»?



- Давайте поки не загадувати, як буде. Закінчимо цю частину сезону - вирішимо.