Це стало відомо після того, як сьогодні дніпропетровський «Дніпро» вдома не зміг переграти наступного суперника динамівців у Прем'єр-лізі, донецький «Металург» – 1:1.
«Динамо» піде на зимову перерву одноосібним лідером чемпіонату!
«Біло-сині» зимову паузу в чемпіонаті України проведуть в якості одноосібного лідера!