Ультрас будуть вигнані з футбольних стадіонів Іспанії

Світовий футбол 1 Грудня, 19:56
Влада Іспанії буде вживати заходів по вигнанню «ультрас» з футбольних стадіонів країни, заявив голова Вищої спортивного ради Іспанії (CSD) Мігель Карденаль.

Влада Іспанії буде вживати заходів по вигнанню «ультрас» з футбольних стадіонів країни, заявив голова Вищої спортивного ради Іспанії (CSD) Мігель Карденаль.

«Нам було запропоновано скласти список членів організованих груп ультрас, щоб надалі ці люди були вигнані зі стадіонів, -

зазначив Карденаль

. - Нам належить встановити терміни для виконання даного завдання. Це шлях, по якому вже пішли деякі клуби. Цей захід цілком виправданий. Я впевнений, що він буде ефективним і в Іспанії»,

- наводить його слова видання «Сегодня».



У неділю в ході бійки фанатів іспанських футбольних клубів «Депортіво» і «Атлетіко» помер 43-річний чоловік. Інцидент, в якому брало участь близько 200 осіб, стався в неділю перед матчем в Мадриді. Семеро людей отримали серйозні поранення. Два фаната були затримані.