Влада Іспанії буде вживати заходів по вигнанню «ультрас» з футбольних стадіонів країни, заявив голова Вищої спортивного ради Іспанії (CSD) Мігель Карденаль.
«Нам було запропоновано скласти список членів організованих груп ультрас, щоб надалі ці люди були вигнані зі стадіонів, - зазначив Карденаль - наводить його слова видання «Сегодня».
У неділю в ході бійки фанатів іспанських футбольних клубів «Депортіво» і «Атлетіко» помер 43-річний чоловік. Інцидент, в якому брало участь близько 200 осіб, стався в неділю перед матчем в Мадриді. Семеро людей отримали серйозні поранення. Два фаната були затримані.