Після перемоги над «Ботошані» Гилке прокоментував вихід Русеску на заміну на останніх хвилинах гри.
«Я хотів, щоб Русеску знов відчув гру. Я трохи уявляю, яку гру ми бажаємо мати з київським «Динамо». Гравці повинні відчувати один одного. Для нього це була певна підготовка, але я вважаю, що йому треба бути швидше», - наводить слова тренера «sport.ro»