Андрій Ярмоленко: «Неначе в Антарктиді граємо»

Динамо Київ 1 Грудня, 22:05
Лідер «Динамо» Андрій Ярмоленко після матчу з «Ворсклою» (3:0) висловив невдоволення тим, що зараз доводиться грати в несприятливих умовах.

Лідер «Динамо» Андрій Ярмоленко після матчу з «Ворсклою» (3:0) висловив невдоволення тим, що зараз доводиться грати в несприятливих умовах.

- На такому полі дуже важко комбінувати і щось створити. Якщо на це поле загнати «Реал» або «Барселону», у них теж буде мало що виходити. Звичайно, злилися, нічого не виходило. Але добре, що в другому таймі забили швидкий м'яч, тоді вже стало легше грати.

Мені незрозуміло, як влітку можна грати по одному матчу в тиждень і переносити на зиму. Що це за...? Для вболівальників взагалі ніяких умов. Їм холодно, футболістам холодно. Дивишся - весь чемпіонат в снігу. Як ніби десь в Антарктиді граємо,

- наводить слова Ярмоленка «Террикон».