— Команди зійшлися на засніженому полі, це вплинуло на видовищність, — к оментує матч Святослав Сирота
- Чи з вини голкіпера полтавців Богуша пропущено третій м'яч?
— Якби він його зловив, Стаса можна було б одразу брати до збірної України. На нормальному газоні якісь шанси ще мав би. А так — ні.
- Мбокані став основним форвардом «Динамо» — Кравець сидітиме у запасі?
— Не став би категорично стверджувати.
- Але ніхто не зрозуміє, якщо сенегалець не гратиме у наступному матчі після того, як забив у попередньому два голи.
— Ребров не повинен думати, зрозуміють його чи ні. Він дбає про інтереси команди. Поки виходить дуже непогано. Зараз «Динамо» має двох класних форвардів. Справа Реброва — «розрулити» цю ситуацію так, щоб ніхто не ображався, якщо сидітиме у запасі.
Роман Шахрай